Studium v zahraničí

Obecné informace k výjezdům

Informace o studiu v zahraničí poskytují zahraniční koordinátoři Katedry estetiky FF UK:

Štěpán Kubalík: stepan.kubalik(al)ff­.cuni.cz

Ondřej Dadejík: ondrej.dadejik(al)ff­.cuni.cz

Pokud máte zájem vycestovat, pravidelně sledujte stránky Zahraničního oddělení FF UK a nástěnku v prvním patře hlavní budovy FF UK. O některých aktuálních nabídkách je možné dozvědět se také na stránkách rektorátu, konkrétně ZDE.

Program ERASMUS+ Katedry estetiky FF UK

AKTUALIZOVANÉ INFORMACE K PROGRAMU ERASMUS+ NALEZNETE ZDE; PRŮVODCE CELÝM ADMINISTRATIVNÍM PROCESEM PAK ZDE.

Seznam aktuálních smluv Katedry estetiky:

Vstup do aplikace pro vytvoření přihlášky ZDE. V této aplikaci lze najít kompletní seznam smluv programu Erasmus+ celé fakulty – seznam lze filtrovat podle více kritérií (podstatná je zejména možnost filtrovat seznam podle kateder).

Výběrové řízení (konkurz) na zahraniční studijní pobyty v rámci programu ERASMUS+ na celý akademický rok probíhá každoročně v druhé polovině března – sledujte vyhlášení termínu v aktualitách či na stránkách zahraničního oddělení.

Výběrové řízení na studijní pobyty v zahraniční v rámci programu ERASMUS plánované na akademický rok 2018/2019 se uskuteční ve čtvrtek 29. března ve 12:00 v místnosti C402. Zájemkyně a zájemci o pobyt si musí založit ve fakultní aplikaci přihlášku k pobytu na zvolené univerzitě (či více univerzitách – aplikace umožňuje zadat maximálně tři přihlášky) a zároveň nejpozději ve středu 28. března zaslat katederním koordinátorům stručný životopis (stačí v češtině) a motivační dopis (o délce max. jedné normostrany) v jazyce, v jakém bude probíhat výuka na jimi zvolené instituci.

V roce 2018 proběhne poprvé i druhé kolo výběrových pohovorů, a to pouze na doplnění volných míst v letním semestru 2018/2019. Na katedře estetiky se toto druhé kolo uskuteční v pondělí 10. září od 12:30 v místnosti C402. Opět, zájemkyně a zájemci si musí založit ve fakultní aplikaci přihlášku k pobytu na zvolené univerzitě (či více univerzitách) a zároveň nejpozději v neděli 9. září zaslat katederním koordinátorům stručný životopis (stačí v češtině) a motivační dopis (o délce max. jedné normostrany) v jazyce, v jakém bude probíhat výuka na jimi zvolené instituci.